Náš Sortiment

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na provozní změnu našeho e-shopu. Dne 7.5.2018 čerpáme celofiremní dovolenou a v tento den nebudou expedovány objednávky. Veškeré objednávky zadané od 4.5 od 12:00 budou expedovány ve dnech 9. a 10. května. Zboží, které nebude skladem, bude taktéž objednáváno 9. května a dodací lhůty uvedené na e-shopu jsou platné od tohoto data. Děkujeme za pochopení.

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

Jméno a příjmení …..............................................

Adresa …..............................................

Telefon a e-mail …..............................................

 

Prodávající: Jaroslav Stehlík STECOSERVIS

IČ: 69465410

Sídlo: Svatá 101, 26751

Telefon a e-mail: 608 297 640, info@prodej-naradi.eu

 

Beroun, 1. ledna 2014

 

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy

Vážení,

dne ……… jsem prostřednictvím vašeho e-shopu www.gola-sada-tona.cz, www.prodejnaradi.eu s vámi uzavřel kupní smlouvu, jejímž předmětem bylo …...... značky ……… (identifikace zboží). Toto zboží jsem převzal dne ………

Vzhledem k tomu, že smlouva byla uzavřena pomocí internetu, tj. typického prostředku komunikace na dálku, rozhodl jsem se využít svého práva podle ustanovení § 1829 odst. 1 ve spojení s § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, a tímto oznamuji, že od výše uvedené kupní smlouvy odstupuji.

Zboží vám zasílám zpět v samostatné zásilce, zároveň vás žádám o poukázání kupní ceny ve výši ……… korun a ……… korun za poštovné ve prospěch mého bankovního účtu č. ………, nejpozději do 14 kalendářních dnů od doručení tohoto odstoupení od smlouvy.

S pozdravem

..............................................

(vlastnoruční podpis)

 

Přílohy:
Kopie kupního dokladu